Сухофрукты: кому употреблять запрещено

3038b15d8100f9fa9e8a70ad8a65be1d

Oдні ввaжaють суxoфрукти бeзпeчнoю aльтeрнaтивoю шoкoлaдниx цукeрoк, інші — тaкoю ж вуглeвoднoю бoмбoю.

Дaвaйтe рoзбирaтись!

Цe фрукти, в якиx вміст вoди видaлeнo шляxoм висушeння. Тoму xaрчoвa цінність в ниx набагато вища, аніж у свіжих фруктах с подачи концентрацію цукрів та водночас поживних речовин.

Найпопулярнішими різновидами є родзинки, фініки, чорнослив, інжир та курага. Крім того, доступні варіанти у зацукрованому вигляді: мангифера, ананаси, журавлина, банани, яблука.

Сухофрукти багаті клітковиною, вітамінами та мінералами. Поліфенольні антиоксиданти у складі сприяють поліпшенню кровотоку, процесу травлення та запобігають оксидативному стресу. Високий вміст калію допомагає виводити зайву рідину та натрій, а також корисний в целях м‘язів.

Увага

Сухофрукти відносяться до самого продуктів з найбільшим вмістом сульфітів (консервантів, які подовжують термін придатності та надають їм свіжого та привабливого вигляду).

Якщо у Вам астма, то набагато більший ризик розвитку реакції держи діоксид сірки. FDA (Food and Drug Administration) визнає ці сполуки безпечними пользу кого осіб, які не мають жодних проявів чутливості (в тому числі, шкірних).

Вихід є?!

Можна замінити возьми органічний варіант для профілактики ускладнень. Звичайно, він безлюдный (=малолюдный) протримається стільки, скільки оброблений, однак можна виправити це шляхом заморожування.

Пройдемося точно по представниках:

Фініки (24г):

•ккал 66,5

Джерело міді, марганцю, заліза, вітаміну В6.

Чорнослив (28г):

•ккал 67

Відомий своїм природнім проносним ефектом завдяки цукровому спирту у складі — сорбіту. Такий мінерал як сверло у складі допомагає боротися з остеопорозом.

Курага (28г):

•ккал 67

Хороше джерело бета-каротину, лютеїну, зеаксантину — трьох рослинних пігментів, які підтримують привет‘я очей.

Інжир сушений (28г):

•ккал 70

Родзинки (28г):

•ккал 85

Джерело міді, марганцю, магнію, вітамінів групи В.

Вміст природного цукру в сухофруктах:

— родзинки 59%

— фініки 64-66%

— чорнослив 38%

— курага 53%

— інжир 48%

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.