Кредит і кредитні карти: можливі пастки — відео, відгуки, поради

Кредитна картка задоволена проста в використання, але часто викликає деякі складнощі? які супроводжуються відсутністю фінансової грамотності серед населення. Банк в кредитному договорі нерідко дрібним шрифтом вказує безліч каверз, на які зазвичай не звертають увагу позичальники. У будь-якому випадку звинувачувати банк у цьому не потрібно, він намагається заробити всіма можливими способами. Звинувачувати потрібно тільки себе і свою неуважність при підписанні кредитного договору.

Хитрощі банки, при оформленні договору на кредитну картку

  1. Безвідсотковий або так званий пільговий період. Нерідко ми бачимо рекламу кредитної картки з безвідсотковим періодом. Однак, пільговий період поширюється тільки на безготівковий розрахунок по карті. Зняття готівки супроводжується відсотками. Також варто звертати увагу і на терміни безвідсоткового періоду. Наприклад, пільговий період по карті 60 календарних днів. Тобто якщо ви скористалися кредиткою 20 січня, то повернути вам кошти потрібно буде не через 60 днів, а 40. Так як, відлік в більшість випадків починається з 1 числа місяця.
  2. Заборгованість, якщо ви не користувалися картою. Варто завжди знати, що за будь-яку карту вам доведеться платити щороку певну суму. Ви не звертаєте на це увагу, а заборгованість по карті починає йти, нараховуються пені і штрафи. Чи не оформляйте карту, якщо ви не збираєтеся нею користуватися.
  3. Недосвідченість при закритті «кредитки». Нерідко зустрічаються ситуації, коли вам здається що ви виплатили все і тепер нічого не винні банку. Але, виявляється, ви недоплатили 5 або 10 рублів. За що банк нараховує відсотки і штрафи. Завжди при внесення останнього платежу, необхідно зателефонувати в банк або з’явиться в найближче відділення і зажадати довідку про закриття кредитного договору.
  4. Випуск нової карти без вашої згоди. За це вам доведеться заплатити. Щоб таке не сталося, вам необхідно заздалегідь звернутися в банк і відмовитися від перевипуску картки.

Підсумок

Намагайтеся завжди уважно читати кредитний договір, і підходити відповідально до оформлення кредитних коштів. Розраховуйте свої можливості, щоб не опинитися в борговій ямі. З якої вибратися буде не так вже й легко.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.